Türk Hava YollarıÇağrı Merkezi 0850 885 15 51

Hakkımızda

Türk Hava Yolları

2008 yılında kurulmuş olan Türk Hava Yolları uçmayan kalmasın sloganı ile 37 adet uçağa sahip  Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketlerinden birisidir. Yurt içinde 41 havalimanına 69 hatta karşılıklı sefer düzenleyerek sektörün bayrak taşıyıcılarından biri haline gelmiş bir firmadır.Müşteri memnuniyetini bir kural olarak benimseyen Anadolujet uçak içi ikramlarıyla konforlu ve ekonomik seferleriyle ön plana çıkmaktadır. İstanbul destinasyonlarında sadece Sabiha Gökçen havalimanından hizmet sağlamaktadır. Türk Hava Yolları bünyesinde hizmet veren Anadolu jet Sadece İçhat uçuşları gerçekleştirmektedir.

Anadolu jet her sınıf için  yolculuk esnasında yolcularına 15 KG valiz 8 kg el bagajı hakkı tanımatadır. Ayrıca Türk Hava Yolları özel yolcu programı olan Miles Smiles kanpanyalarından Anadolu jet müşterileride yararlanabilmektedir.Bunun dışında genç yolcuları için hazırlamış olduğu jet genç uygulamısı ile yolcularına ayrıcalıklı fırsatlar sağlamaktadır.
Filosunda barındırdığı 37 uçağın tamamı Boeing 737-800 tipi 189 kişi kapasitesi olan yolcu uçaklarıdır. 

Anadolu Jet 10 yıllık hizmet süresi içersinde 73 milyondan fazla yolcuyu taşımış ve yüksek oranda memnuniyet sağlamıştır.

Sık kalkış ve iniş sağladığı İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa hava limanlarından Anadolunun bir bir çok noktasına her gün düzenlediği seferlerle yolcularına kolaylık sağlayan Anadolu jet Bayramlarda ve Özel günlerde sağlamış olduğu kampanyalarla  seferlerini daha ekonomik hale getirmektedir. 

 

En uygun Anadolu Jet uçak biletlerini satın almak için  0850 885 1551 nolu müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.